trilli.pl

Blog dla kobiet

makijaż na lato
Zdrowie

Jakie są zalety przedłużania rzęs?

Wyrazisty makijaż oczu potrafi nadać im wyjątkowej głębi i przyciągnąć uwagę (a zwłaszcza uwagę męskiej części społeczeństwa). To oczy są zwierciadłem duszy. To one muszą wyglądać zdecydowanie najpiękniej. Wyraźne, podkreślone i mocno przedłużone tworzą cały makijaż na lato, bo niczego więcej nie trzeba do nich dodawać. Właśnie z tego powodu większość pań decyduje się na przedłużenie rzęs przed okresem wakacyjnym. By latem nie musieć się już w ogóle malować!

Dlaczego warto zdecydować się na przedłużenie naturalnych rzęs? Pierwszym atutem tego zabiegu jest jego nienaganna trwałość. Nie da się jej w żaden sposób podważyć. Prawidłowo przedłużone rzęsy będą utrzymywać się na powiekach nawet do jednego miesiąca. Pod tym względem nic nie jest w stanie się z nimi równać. Wszystkie produkty przeznaczone do makijażu rzęs, takie jak zalotki, tusze czy nawet inne wymyślne wynalazki, gwarantują jedynie krótkotrwałe efekty, które już po jednym dniu przestają być w ogóle widoczne. Przedłużanie rzęs to zabieg dla pań, które nader wszystko cenią sobie swój wolny czas. Dzięki takim zabiegom mogą go bowiem efektywnie oszczędzać.

Drugi atut metody jest trwałość. Podczas gdy klasyczny makijaż na lato wykonany przy użyciu tuszu do rzęs potrafi zetrzeć się w ciągu pierwszej godziny minionej od wyjścia z domu, tak ten permanentny jest po prostu nie do zdarcia. Można w nim robić wszystko. Można się opalać, pływać w basenie i kąpać w morzu. Rzęsy zawsze wyglądają tak samo pięknie i to bez grama tuszu.

littlepleasures.pl