trilli.pl

Blog dla kobiet

Lifestyle Uroda

Najlepsze cienie do powiek, które wcale nie są drogie!


Piękny makijaż oka wcale nie wymaga od nas ogromnych umiejętności, czy też bardzo drogich kosmetyków! Wystarczy tylko wiedzieć, co najlepiej wybrać. W każdej drogerii znajdziesz naprawdę dobre produkty w bardzo korzystnej cenie. W naszym artykule przeczytasz o kilku polecanych markach, a także poznasz cenne wskazówki dzięki którym łatwo wybierzesz odpowiednie kosmetyki. Makijaż oka nigdy nie był prostszy!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze cieni do powieki?

Już nawet za kilkanaście złotych możemy znaleźć bardzo dobre produkty do makijażu oka. Trzeba tylko wiedzieć o kilku kwestiach, które są ważne przy cieniach do powiek. Przede wszystkim – pigmentacja. Zwykle w sklepach mamy dostępne testery, dzięki którym łatwo sprawdzimy, czy dany kolor cienia na pewno wygląda tak samo po nałożeniu na skórę. Zwykły test wykonany palcem na ręce wystarczy, ale trzeba mieć na uwadzę, że blendowanie i praca z cieniem może wyglądać nieco inaczej. Jednak jest to już podstawa do tego, aby wybrać dany produkt. Kolejna sprawa to konsystencja cienia. Nie może być ona za sucha, a także trzeba uważać na pylenie! Cień powinien być delikatnie masełkowy i dobrze chwytać się pędzelka bądź dłoni. Nie narazimy się tym sposobem na osyp czy też brak koloru na powiece.

Jakie marki drogeryjne oferują dobrej jakości cienie?

Warto zwrócić uwagę na nasze polskie firmy, takie jak Eveline czy Wibo! Mają one niewygórowane ceny, za którymi kryje się naprawdę dobra jakość. Można zacząć od kupna pojedynczych cieni w podstawowych kolorach. Na start warto mieć bezpieczne odcienie, takie jak beże, brązy oraz stonowane, brokatowe barwy. Już trzema kolorami stworzymy naprawdę piękny look na oku! Każda osoba, nawet początkująca, sobie z tym poradzi. Do tego dobierz pędzle: jeden do nakładania cieni, jeden do ich blendowania oraz jeden mniejszy, puchaty – dość precyzyjny. Taki zestaw na start da Ci możliwość nauczenia się wszystkich podstaw makijażu. Już po kilku razach nabierzesz wprawy!

Tani makijaż oka, który wcale nie wygląda tanio!

Stworzenie makijażu kosmetykami za kilkanaście złotych jest możliwe! Wcale nie będzie on wyglądał na taki, który tyle kosztował. Wystarczy wiedzieć, które kosmetyki są sprawdzone i właśnie na nie postawić! Warto czytać opinie w Internecie i sprawdzać, czy rzeczywiście dany kosmetyk jest dobry. Więcej o takich produktach przeczytasz na stronie http://ohbeautywarsaw.pl. Zacznij nowy makijaż już dziś!