trilli.pl

Blog dla kobiet

Zestawy i zabawki
Lifestyle

Zestawy i zabawki dla najmłodszych miłośników zwierząt

Dzieci kochają zwierzęta! Lubią się bawić i spędzać z nimi czas. Miłość do tych stworzeń jest często tak duża, że dziecko chce mieć w swoim otoczeniu tylko gadżety i zabawki z motywem zwierząt. Chcesz urozmaicić zbiory swojej pociechy? Jeżeli rozglądasz się za prezentem idealnym dla fana lub fanki czworonogów, mamy dla Ciebie kilka propozycji klocków LEGO zwierzęta, wśród których z pewnością znajdziesz wymarzone zestawy z ulubionymi pupilami Twojego dziecka.

Zwierzęta gospodarskie – zabawki dla małego farmera

Zestawy LEGO DUPLO to coś więcej niż zwykłe klocki. Zabawki z serii LEGO DUPLO zwierzęta gospodarskie będą doskonałym prezentem już dla dwulatków. Maluszek chętnie sięgnie po figurki z najpopularniejszymi mieszkańcami wsi i nauczy się odgłosów, jakie wydaje każdy z nich. Najmniejszy zestaw LEGO DUPLO ma jedynie 11 elementów. Wśród figurek dziecko znajdzie uroczego kotka, białą owieczkę, ciekawską świnkę i radosną kaczkę. Razem ze swoim dzieckiem możesz tworzyć wiele zabawnych historyjek, które przedstawią życie na wsi i zwyczaje zwierząt gospodarskich. Pierwszy zestaw Twojego maluszka możesz rozbudować o klocki LEGO DUPLO ze stadniną i dwoma kucykami. Dla miłośników zabawy w życie na wsi zamów rozbudowany zestaw LEGO zwierzęta gospodarskie ze stodołą i traktorem. Każdego ranka wszystkich mieszkańców budzi kolorowy kogut, a cztery figurki farmerów uczą opiekuńczego podejścia do zwierząt.

Niesamowite przygody z dzikimi zwierzętami

Szukasz prezentu dla miłośnika dzikiej fauny? Od krówek i świnek woli tygrysy, żyrafy i nosorożce? W zależności od upodobań Twojego dziecka wybierz jeden z zestawów LEGO DUPLO zwierzęta świata. Dużo spacerujecie po lesie? Zamów zestaw dzikie zwierzęta Europy. W trakcie ostatniej wizyty w ZOO widzieliście słonia i żyrafę? Sięgnij po mały zestaw dzikie zwierzęta AfrykiKlocki LEGO dzikie zwierzęta Ameryki Południowej ucieszą każdego małego wielbiciela skaczących małpek i drapieżnych krokodyli. Natomiast gdy Twoje dziecko bawią filmiki z niezdarnymi pandami, wybierz dla niego zestaw dzikie zwierzęta Azji. A może zastanawiasz się nad jednym zestawem, który zawiera w sobie wszystkie zestawy LEGO z każdego kontynentu? Mamy coś idealnego! Wyjątkowe klocki LEGO dzikie zwierzęta świata to mnóstwo pomysłów na wspólną zabawę małpek z niedźwiedziem polarnym lub sarenki z żyrafą.

Kreatywne zestawy do złożenia na kilka sposobów

Każda wspólna wycieczka do galerii handlowej kończy się oglądaniem rybek w sklepie zoologicznym? Spraw swojemu dziecku pierwsze akwarium do samodzielnego złożenia! W zestawie LEGO Creator, zwierzęta morskie pływają wśród koralowców i podwodnych roślin. Pośród kolorowych ryb w akwarium nurkuje także żółta łódź podwodna, która bada zakamarki podwodnego świata. Jeżeli Twoja pociecha znudzi się zabawą z rybami, klocki LEGO Creator 3 w 1 pozwalają na zbudowanie sztalugi z obrazem inspirowanym środowiskiem morskim lub leżącej na bezludnej wyspie skrzyni pełnej skarbów. Ciekawe zestawy LEGO dla starszych dzieci to także majestatyczny tygrys zmieniający się w pandę czerwoną i karpia koi oraz krokodyl, z którego łatwo zbudować żabę i węża.

Klocki dla opiekuńczych przyjaciół zwierząt

Być może Twoje dziecko marzy o zostaniu lekarzem weterynarii lub wolontariuszem ratującym dzikie zwierzęta. Jeżeli chcesz podsycać jego pasję do pomocy zwierzętom, podaruj mu w prezencie jeden z zestawów LEGO Friends zwierzęta. Już czteroletnie dzieci mogą zbudować własną klinikę dla zwierzątek i zajmować się kotkiem, królikiem lub żółwiem. Idealnym zestawem LEGO zwierzęta dla nieco starszych pociech jest centrum ratunkowe, w którym Mia leczy dzikie zwierzęta. Wraz z figurkami dwóch bohaterek kliniki, do zestawu dołączone są również żyrafa, zebra i skorpion, które potrzebują opieki. Niezbędnym pojazdem w centrum ratunkowym może okazać się pojazd do ratowania żółwi z serii LEGO Friends zwierzęta. Dwa zestawy LEGO połączone w zabawie stworzą jeszcze więcej możliwości zabawy z rodzeństwem lub przyjaciółmi.

Modele do zabawy i ozdoby

Chcesz, by Twój prezent był jednocześnie rozrywkowy i praktyczny? Zdecyduj się na zestawy LEGO z serii BrickHeadz. Urocze zwierzaki z dużymi głowami przyniosą wiele radości każdemu dziecku, które spędzi czas na ich układaniu. Już po złożeniu możecie się nimi wspólnie bawić lub postawić je na honorowym miejscu, by stanowiły niebanalną ozdobę pokoju Twojego dziecka. Mali wielbiciele psów ucieszą się z buldożków, bernardynów lub pudli, a miłośnicy kotów z radością złożą z klocków rude, pręgowane kociaki lub szare koty krótkowłose. Na półce w dziecięcym pokoju mogą stanąć także rybki, papużki lub trzy chińskie pandy.

Zestawy LEGO dla małych wielbicieli zwierząt gwarantują mnóstwo wariantów wspaniałej zabawy. Wybór jest tak duży, że bez problemu znajdziesz coś zarówno dla maluszka, który uczy się poprzez zabawę, jak i dla starszego dziecka lubiącego konstruować przestrzenne modele. Dowiedz się, jakie zwierzęta uwielbia Twoje dziecko i sięgnij po klocki LEGO zwierzęta, które wywołają uśmiech na jego twarzy.