trilli.pl

Blog dla kobiet

Dziecko

Wózki gwiazd – Wózek Egg

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego to nie lada wyzwanie dla rodziców. Każdy opiekun chce zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas spacerów. Jednocześnie wózek powinien być również łatwy w użyciu dla rodzica, szczególnie jeżeli chodzi o jego prowadzenie i transport w samochodzie.

Jaki wózek dla dziecka wybrać, aby był wygodny?

Wybierając wózek spacerowy, chcesz zapewnić swojemu dziecku wygodę podczas jazdy i nie martwić się, że podróż może być dla niego nieprzyjemna? To niezwykle ważne, aby Maluch odczuwał komfort i mógł w spokoju cieszyć się spacerem lub drzemką na świeżym powietrzu.

Decydując się na Wózek Egg, wybierasz pojazd z bardzo dużym, szerokim siedziskiem. Maluch z pewnością będzie mógł siedzieć wygodnie i być zadowolony. Budka, która okala wózek jest duża, a jej składanie odbywa się nadzwyczaj cicho. To wyraźna zaleta, gdyż czasem każdy dźwięk mógłby wybudzić dziecko ze snu. 

Najwyższej jakości materiały, z których pojazd jest wykonany, również przyczyniają się do wygody podróżującego nim dziecka. 

Zależy mi na eleganckim, atrakcyjnym dla oka wózku. Czy Wózek Egg się nadaje?

O Wózku Egg mówi się, że jest to Wózek Gwiazd. Nie bez powodu otrzymał taką nazwę. 

Jest nie tylko elegancki, ale również przyciąga wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem. To designerski model wózka spacerowego, który doskonale sprawdzi się na miejskich chodnikach, jak i na spacerze w parku czy na wakacjach. To wszystko dlatego, że marka tego wózka dziecięcego współpracuje ze światowymi projektantami, którzy uwzględniają obecnie panujące trendy.

Wózek gwiazd prezentuje się nowocześnie i modnie, dlatego jeżeli zależy Ci na wózku wpadającym w oko, który będzie elegancki i oryginalny, to jest to wybór idealny.

Jestem w ciąży bliźniaczej i poszukuję odpowiedniego wózka. Czy taki istnieje?

Jeżeli oczekujesz pojawienia się na świecie bliźniaków, to zapewne chcesz, aby wózek zapewniał im komfort, bezpieczeństwo i wygodę, a Tobie łatwość i lekkość prowadzenia.

Wózek Egg posiada pasujące adaptery, które pozwolą Ci przekształcić pojedynczą spacerówkę w wózek bliźniaczy, dzięki dodaniu dodatkowego siedziska. Sprawdzi się nie tylko jako wózek dla bliźniaków, ale także dla dzieci które urodziły się rok po roku. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawia, że nie musisz się obawiać o brak najlepszego wózka dla dwójki małych dzieci. 

Wózek Gwiazd zawieszony jest na wszystkich czterech kołach, co sprawia, że posiada znakomitą amortyzację, a Tobie będzie się go bardzo lekko i płynnie prowadzić, nawet z bliźniętami.

Chcę kupić wózek, który wystarczy od narodzin dziecka, do końca jego czasu podróżowania we wózku.

Aby wózek mógł rosnąć wraz z dzieckiem i służyć mu od narodzin do końca czasu, w którym Maluch korzysta z tego rodzaju transportu, musi być modelem 3 w 1. 

Model 3 w 1 gwarantuje przyłączenie do stelaża zarówno fotelika/nosidełka samochodowego (w którym dziecko przeważnie opuszcza szpital), jak i gondoli w której Maluch zaczyna swoje spacery. Ostatnim etapem jest siedzisko wózka spacerowego, tak zwanej spacerówki. 

Wózek Egg jest wózkiem 3 w 1, dlatego może być używany już od narodzin dziecka. Jego udźwig maksymalny wynosi 25 kg, dlatego Maluch może jeździć nim naprawdę długo.

Chcę przy okazji spacerów z dzieckiem móc zrobić zakupy spożywcze. Na co zwrócić uwagę?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zrobić zakupy podczas spaceru, zwróć uwagę, czy wózek posiada przepastną torbę. 

Wózek gwiazd posiada dużej wielkości kosz pod siedziskiem. Pozwala on na transport toreb z zakupami, a także ekwipunku niezbędnego na spacerach z Maluchem. Ten model wózka oferuje łatwy dostęp do bagażu zarówno z przodu pojazdu, jak i z tyłu.

Jaki wózek wybrać, jeżeli zależy mi na szczególnej trwałości opon?

Chcąc wybrać wózek spacerowy, który posiada wytrzymałe opony, zwróć uwagę, czy posiada on technologię Tru-Ride. Jest to technologia, która zwiększa wytrzymałość kół, a także wzmacnia komfort jazdy. Wszystko dlatego, że nierówności i wstrząsy spotykane po drodze są niesamowicie dobrze absorbowane.

Manewrowanie wózkiem jest prostsze, a do tego istnieje możliwość szybkiego zablokowania przednich kół. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa bezpieczeństwo jazdy, a także upraszcza prowadzenie pojazdu.

Wózek Egg posiada technologię Tru-Ride, co sprawia, że spacery stają się jeszcze większą przyjemnością dla rodzica i dziecka.

Szukam wózka, który posiada szeroki wachlarz regulacji.

Możliwość własnoręcznego regulowania wielu parametrów i ustawień wózka pozwala na dopasowanie go maksymalnie do swoich potrzeb, a także do potrzeb dziecka. 

Wózek Gwiazd posiada regulowaną wysokość rączki, pozycję siedziska, regulowane ustawienie podnóżka, a także kierunek siedziska. Cała gama regulowanych elementów jest niezwykle konieczna do stworzenia najbardziej komfortowego i wygodnego pojazdu, który uprzyjemni spacer zarówno Tobie, jak i Twojemu Maluchowi. 

Poszukując wygodnego wózka, kieruj się możliwością wyregulowania jak największej liczby jego komponentów. Wózek Egg jest takim modelem wózka, o czym świadczy możliwość ustawienia wielu jego części według własnych preferencji. (Wózki gwiazd typu wózek Egg dostępne są tutaj: https://markowewozki.pl/egg/)