Strona główna1 » Blog2 » Kocyk bambusowy, idealny prezent dla malucha i nie tylko

Kocyk bambusowy, idealny prezent dla malucha i nie tylko

Kocyk bambusowy, idealny prezent dla malucha


Bambusowe kocyki Trilli robią niesamowite wrażenie na rodzicach, dzieciom zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Są idealnym prezentem. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że mają wyjątkowe właściwości. Są wyprodukowane z naturalnych składników, żadnej chemii. Po drugie są przepiękne. Dostępne w 6 wyjątkowych kolorach, od bieli po soczysty i ciepły kolor arbuza. Kolor i tekstura sprawiają, że nasze bambusowe kocyki są wyróżniającym się elementem wystroju pokoju malucha. Po trzecie dzieci bardzo lubią w nich spać. A rodzice bardzo lubią, gdy dzieci dobrze śpią :)

                     alt    alt


Kocyk bezpieczny dla skóry

Dzięki bambusowemu kocykowi Trilli skóra maluchów jest całkowicie bezpieczna. Podczas produkcji wielu tkanin dodaje się do nich środki chemiczne, które nie mają dobrego wpływu na zdrowie dzieci. Szczególnie jeśli są alergikami. W przypadku bambusa nie ma o tym mowy.
 

Kocyk bambusowy dla alergika

Podczas uprawy bambusa nie stosuje się środków chemicznych i pestycydów. Możemy być pewni, że kocyki Trilli nie zawierają żadnych toksycznych czy drażniących skórę substancji. Można nimi bezpiecznie otulać także te dzieci, których skóra jest wyjątkowo wrażliwa i podatna na podrażnienia.


altaltalt


Kocyk regulujący temperaturę

Twój maluch na pewno doceni komfort naszego bambusowego kocyka i będzie pod nim smacznie spał. Nawet w upalne dni. Dzięki właściwościom termoregulacyjnym bambusa przy podwyższonych temperaturach kocyki utrzymują temperaturę o 2 do 3 stopni niższą niż na zewnątrz. Gdy jest zimno mają odwrotne działanie. Śpiącym pod nimi dzieciom jest ciepło i przyjemnie.
 

Bambusowy kocyk potrafi więcej

Bambus ma także właściwości grzybobójcze i antybakteryjne. Jest bardzo lekki i miękki. Dzięki temu kocyki Trilli „oddychają”, czyli przepuszczają parę wydzielaną przez ciało dzieci. Maluchy pod naszymi bambusowymi kocykami nie pocą się.

Wiemy, że kocyki Trilli bardzo często zamieniają się na role z przytulankami. Maluchy uwielbiają się w nie wtulać. Oraz: tarmosić je, chować się za nimi i udawać, że ich nie ma. A „szukanie” dzieci pod tymi pięknymi i mięciuśkimi kocykami to dla rodziców sama przyjemność.
 
                    alt     alt


Sprawdź (link do sklepu) dostępność kocyków w naszym sklepie. 
Komentarze (0)

Data dodania: 07-07-2017
Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcejRozumiem