Strona główna1 » Aktualności2 » Certyfikat Rzetelny Regulamin

Certyfikat Rzetelny Regulamin

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu zaufania i wiarygodności uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelny Regulamin mówiący, że szanujemy prawa konsumentów i nie stosujemy klauzul niedozwolonych.

Certyfikat gwarantuje, że treści oraz dokumenty publikowane na stronach naszego sklepu przygotowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, z poszanowaniem praw konsumenta i nie zawierają klauzul niedozwolonych. Certyfikat dba także o bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

Zobacz nasze certyfikaty:
Certyfikat Rzetelny Regulamin potwierdzający zgodność regulaminu sklepu Trilli.pl z aktualnymi przepisami prawa, poszanowanie praw konsumenta, brak klauzul niedozwolonych oraz przestrzeganie jasnych reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacją towaru.
 
Regulamin sklepu internetowego Trilli.pl
 
Certyfikat Rzetelny Regulamin potwierdzający zgodność polityki prywatności sklepu Trilli.pl z aktualnymi przepisami prawa, brak klauzul niedozwolonych oraz przestrzeganie jasnych reguł związanych z poszanowaniem praw w zakresie ochrony danych osobowych.
 
Polityka prywatności sklepu internetowego Trilli.pl

 
Data dodania: 14-12-2017
Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasz sklep może działać lepiej - dowiedz się więcejRozumiem